Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis Aktywnie Katowice - dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk


Zapraszamy do nowego serwisu
Organizacje Studenckie
 

Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

miasto: Katowice
typ organizacji: sportowe

AZS AE Katowice
pokój 206c
tel. 257-72-42

Akademicki Związek Sportowy to najstarsza z istniejących organizacji studenckich. Nasza organizacja zajmuje się wszystkim, co jest związane ze sportem i turystyką. Zrzesza w swoich szeregach ponad 400 sportowców i studentów, miłośników aktywnego wypoczynku i zdrowego trybu życia - co jest prawdziwą odskocznią od "podręcznikowego kieratu". Od kilkudziesięciu lat organizuje zawody sportowe, turnieje i wyjazdy dla swoich członków.

Członkowie naszego klubu godnie i z sukcesami reprezentują Akademię Ekonomiczną na zawodach o zasięgu regionalnym, krajowym a nawet międzynarodowym. Akademickie Mistrzostwa Śląska, Polski a nawet Świata to niepowtarzalna okazja zaistnienia i pokazania się na arenach sportowych. Staramy się tworzyć jak najwięcej sekcji sportowych, gdyż dyscyplin ciągle przybywa i świat sportu też idzie do przodu.

Jesteśmy pewni, że każdy student znajdzie dla siebie sekcję, która odpowiada jego zainteresowaniom. Przecież zawsze ciekawiej jest uprawiać tą dyscyplinę sportu, którą się "czuje", niż zmu szać się na WF do ćwiczeń, które nas czasem po prostu nudzą. Szczegóły w dziale "sekcje".


 
Polityka Prywatności